fbpx

PRODUKCE

Jsme vaše pravá ruka. Připravíme pro vás jakoukoliv akci. Zajistíme vhodný prostor, umělce, doprovodný program, ubytování, catering… Zkrátka vše, co si budete přát. V průběhu eventu dohlédneme na to, aby vše šlapalo jako hodinky a vy jste se mohli v klidu bavit.

STAGEHANDS

Jsme bedňáci, pomocná síla při stavbě stage. Připravíme pódium, světelnou a zvukovou techniku, video techniku. Přivedeme k životu jakýkoliv koncert, festival nebo event. Díky partě stálých zaměstnanců a rozsáhlé databázi brigádníků umíme personálně zajistit akci jakékoliv velikosti.

STAGE CREW

Jsme vaše spolehlivá posádka. Postaráme se o všechny účinkující, zařídíme bezproblémový chod koncertu či vystoupení. Co všechno je naším úkolem? Příprava pódia, přestavby během koncertů, obsluha světel, dekorace, ale i péče o vystupující. Na nás se můžete spolehnout.

STAGE MANAGEMENT

Jsme kapitáni pódia. Zajistíme hladký průběh celého vystoupení, zařídíme, aby všichni vystoupili včas a splnili podmínky pořádané akce. Dohlédneme na členy stage crew a pomůžeme jim vyřešit případné problémy, které mohou během eventu nastat.

RUNNERS

Jsme logistická podpora akce. Seženeme a přivezeme cokoliv je třeba a kdykoliv je to třeba. K dispozici máme vlastní vozový park, takže můžeme zařídit nákup potravin pro catering, doplnit zásoby nebo třeba přivést kapelu z letiště až na pódium.

FORKLIFT DRIVERS

Jsme profíci v ovládání vysokozdvižných vozíků. Máme certifikáty na nejrůznější stroje, od malých plošin, po velké Manitou. Díky tomu vám postavíme jakoukoliv stage.

CATERING ASISTENTS

Jsme pomocníci do kuchyně i na plac. Oškrábeme brambory nebo zeleninu, postaráme se o nádobí, nachystáme stoly, rozlijeme přípitky… Zajistíme cokoliv, co bude catering potřebovat.

WARDROBE ASISTENTS

Jsme pomocníci do šaten a zákulisí. Vyžehlíme kostýmy, rozneseme je účinkujícím, pomůžeme s oblékáním a budeme pravou rukou při přípravě vybavení.

PRODUKČNĚ REALIZAČNÍ AGENTURA SETRES

Festivaly, koncerty, vystoupení, výstavy, společenské akce, firemní eventy… Za každou takovou událostí stojí celá řada lidí, kteří zajistí, aby vše proběhlo bez problémů. Setres se svou desetiletou praxí patří mezi nejzkušenější stagehands agentury v ČR. Sídlíme v Brně, ale působíme po celé ČR i v okolních zemích (zejména na Slovensku, v Rakousku a Polsku). Pro naše klienty jsme realizovali akce například v Lisabonu, Amsterdamu, Gdaňsku, Budapešti, Římě nebo v Cannes. Dokážeme se postarat o velké i malé akce, zajistíme je celé nebo třeba jen jejich části. S námi platí: No stress... SETRES.

Specializujeme se na touring, kdy jsme s kapelou schopni odjet třeba deset koncertů v řadě. Pro vaše potřeby zajistíme stagehands, ale i runners, stage crew nebo stage management. V našich řadách najdete nejrůznější profesionály, kteří jsou třeba k zajištění celé akce. Naše pracovníky pravidelně odborně školíme a celá naše společnost je řádně pojištěna na odpovědnost za škody způsobené třetí straně. Díky vlastnímu internímu systému dokážeme být velmi pružní a realizovat zakázky objednané i na poslední chvíli.

REFERENCE

CO O NÁS ŘEKLI

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat na skvělých projektech se spoustou úžasných lidí. Jejich spokojenost je to, co dává naší práci smysl.
 • Spolupracujeme se SETRES od jejich počátků a s Tomášem Donné ještě déle. Vždy jsem s jejich službami velmi spokojen, jak na území ČR, tak i v ostatních zemích, kde jsme je využili (Slovensko, Maďarsko, Polsko nebo Portugalsko). Jsem rád, že nejsou jenom našimi obchodními partnery, ale také přáteli.
  Petr Suchánek
  production director
  JVS GROUP, s.r.o.
  www.jvsgroup.cz
 • S kluky spolupracujeme od úplného začátku, kdy nám tahali bedny v klubu… V současnosti si je bereme na naše větší akce do klubu i mimo něj.
  Ondřej Bača
  booking, production, rents
  FLEDA Company s.r.o.
  www.fleda.cz
 • Spolupráce s Vámi byla vždy perfektní, lidský přístup a vysoká profesionalita. Těším na další léta spolupráce.
  Martin Vaněk
  produkce
  RENTAL LIVE a.s.
  www.rentallive.eu
 • ...profesionalita, odbornosť, spoľahlivosť a viac ako priateľské jednanie. To pre mňa znamená SETRES.
  Roman Klubal
  produkční
 • Volba SETRES boys pro mě znamená bezstarostný průběh akce a jistotu dobře odvedené práce.. Prostě SETRES = No Stress…
  Adam Zaoral
  produkční
 • Almost seven years now I have been able to rely and depend on SETRES to provide the labor required for proffesional projects in Hungary, Czech Republic, Slovakia and Portugal. All of these projects have been consecutive day after day crews for multi week installations or rotation of events. With the management team always on board with our projects and quick to adapt as required all projects opened on time and met expectations in every market, every project and consistently as we desired.
  Mike W. D. Smith
  Freelance Touring Production
  Manager

KONTAKTY

Volejte, pište, ptejte se...

SETRES, s.r.o.

info@setres.cz

Kancelář (korespondenční adresa):

Brno, Jana Babáka 2733/11,
612 00, budova E

Fakturační údaje (sídlo):

Brno, Dvořákova 588/13, 602 00
Česká republika

IČ: 634 86 130 DIČ: CZ63486130
Jsme plátci DPH.

Všeobecné Obchodní Podmínky v PDF

Potřebujete zařídit koncert, výstavu, vystoupení nebo třeba firemní event? Sháníte produkci nebo třeba jen někoho, kdo pro vás postaví pódium? Jsme tu pro vás. Dokážeme zařídit jakkoliv velkou akci nebo jen její část. Napište nám!

Bc. Tomáš Donné
obchod, jednatel společnosti

+420 604 351 654
tomas@setres.cz

Jakub Soldán, DiS.
účetnictví, mzdy, personalistika

+420 608 205 270
jakub@setres.cz

Bc. Dominik Bořuta
zahraniční obchod (mimo SK)

dominik@setres.cz

© SETRES | všechna práva vyhrazena

Designed by AŇO

TOP